• X Przegląd Piosenki Dziecięcej

Dzieci z grupy "0" c oraz "0" b wzięły udział w X Przeglądzie Piosenki Dziecięcej "Co w trawie śpiewa", który odbył się w MDK nr 5 w Bydgoszczy. Do wygrania była Nagroda Publiczności, którą udało nam się zdobyć! Od dziś zerówkowicze będą mogli trenować jazdę na nowej hulajnodze!

• KONKURS "BEZPIECZEŃSTWO RUCHU DROGOWEGO"

Mikołaj Klarkowski, Miłosz Godlewski i Wojtek Cesak ze Szkoły Podstawowej oraz Kamil Buliński, Jędrzej Buliński i Szymon Górecki z Gimnazjum wzięli udział w gminnym konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego", który odbył się w piątek w Dąbrowie Chełmińskiej. Najlepsi okazali się gospodarze turnieju, ale nasi chłopcy z gimnazjum pokazali sie z dobrej strony. Widać, że treningi na stacji benzynowej w Strzyżawie przynoszą dobre rezultaty.

Artur Hoffmann.

• OSTATNI MECZ DELECTY BYDGOSZCZ

Dzisiaj siatkarze Delecty rozegrali swój ostatni mecz w sezonie kończąc go na bardzo dobrym 4 miejscu. Czwórka uczniów z Naszej szkoły miała okazję obserwować zmagania siatkarzy "na żywo" w hali Łuczniczka w niestety przegranym, ale świetnym meczu z Jastrzębskim Węglem. Martyna Stawicka, Weronika Kuter, Mateusz Gębka i Patryk Bytner obserwowali bardzo dobrą grę obydwu ekip.

Być może niektórzy zawodnicy Delecty odwiedzą Naszą szkołę jeszcze w tym roku...

Artur Hoffmann.

• GALA LAUREATÓW WOJEWÓDZKICH