Nawigacja

  • Zakręcony Konkurs Gumballa

    Klasa piąta wraz z wychowawcą wzięła udział w konkursie na najciekawszą fotografię związaną z serialem animowanym pt.Niesamowity Świat Gumballa, który można oglądać w każdy wtorek o godz. 19.00 na kanale Cartoon Network. Nasze zdjęcie jest trójwymiarowe, więc najlepszy efekt uzyskasz oglądając je w specjalnych okularach (L-reed, P-cyan). Kostiumy i scenografia nawiązują do bohaterów bajki, a Wy możecie oddać na nas swój głos!

    Zdjęcie zostało zamieszczone na stronie www.cartoonnetwork.pl/gumball-konkurs w zakładce galeria, wśród innych zabawnych zdjęć uczniów z całej Polski!

    Głosujcie na najbardziej zakręconą klasę - odszukajcie zdjęcie i kliknijcie piątą gwiazdkę!

    Głos można ponawiać co drugi dzień. Liczymy na Wasze wsparcie!

  • W czwartek pierwszy konkurs (j.polski SP)

    17.10.2013

    W najbliższy czwartek 24 października odbedzie się etap szkolny konkursu przedmiotowego z języka polskiego dla uczniów szkoły podstawowej. W ten sposób rozpoczynamy serię wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. 

    Zachęcamy uczniów do licznego startu w konkursach. Stawka konkursów jest wielka, gdyż laureaci etapu wojewódzkiego zwolnieni są z odpowiednich części egzaminów zewnętrznych, otrzymują celującą ocenę z danego przedmiotu. Ponadto finaliści i laureaci otrzymują 1000-złotowe stypendium Cogito fundowane przez gminę Dąbrowa Chełmińska. 

    Zapisy uczniów przyjmują nauczyciele poszczególnych przedmiotów. 

    Oto terminarz konkursów:

    lp.

    Nazwa konkursu

    Etap szkolny

    Etap rejonowy

    Etap wojewódzki

    1.

    Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

    24.10.2013 r.

    07.12.2013 r.

    25.01.2014 r.

    2.

    Konkurs przedmiotowy z  matematyki

    25.10.2013 r.

    30.11.2013 r.

    01.02.2014 r.

    3.

    Konkurs przedmiotowy z  przyrody

    28.10.2013 r.

    29.11.2013 r.

    22.02.2014 r.

     

    lp.

    Nazwa konkursu

    Etap szkolny

    Etap rejonowy

    Etap wojewódzki

    1.

    Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

    29.10.2013 r.

    25.11.2013 r.

    25.02.2014 r.

    2.

    Konkurs przedmiotowy z geografii

    30.10.2013 r.

    26.11.2013 r.

    20.02.2014 r.

    3.

    Konkurs przedmiotowy z historii

    4.11.2013 r.

    22.11.2013 r.

    28.01.2014 r.

    4.

    Konkurs przedmiotowy z biologii

    5.11.2013 r.

    29.11.2013 r.

    30.01.2014 r.

    5.

    Konkurs przedmiotowy z fizyki

    6.11.2013 r.

    27.11.2013 r.

    21.02.2014 r.

    6.

    Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego

    28.10.2013 r.

    28.11.2013 r.

    01.03.2014 r.

    7.

    Konkurs przedmiotowy z języka rosyjskiego

    8.11.2013 r.

    7.12.2013 r.

    19.02.2014 r.

    8.

    Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

    12.11.2013 r.

    3.12.2013 r.

    26.02.2014 r.

    9.

    Konkurs przedmiotowy z języka francuskiego

    13.11.2013 r.

    2.12.2013 r.

    27.02.2014 r.

    10

    Konkurs przedmiotowy z matematyki

    14.11.2013 r.

    4.12.2014 r.

    28.02.2014 r.

    11.

    Konkurs przedmiotowy z chemii

    15.11.2013 r.

    5.12.2013 r.

    3.03.2014 r.

     

     

  • WYNIKI BIEGU DĄBROWA-OSTROMECKO

    16.10.2013

    WYNIKI XXVI BIEGU DĄBROWA CHEŁMIŃSKA-OSTROMECKO 7,5 km,  13 października 2013 r.

     

    m-ce

    NrS.

    imię

    NAZWISKO

    r.ur.

    K/M

    klub

    Miejscowość

    kat.w.

    czas

     

    1.

    171

    Dawid

    KLAYBOR

    1990

    M

    CHOJNICZANKA CHOJNICE

    Sierosław

    20-29

    22:27

     

    2.

    202

    Kamil

    SIERACKI

    1988

    M

    Brzoza Biega

    Bydgoszcz

    20-29

    22:32

     

    3.

    143

    Bartosz

    WILIGALSKI

    1989

    M

    KM Truchcik Łubianka

    Pigża

    20-29

    23:40

     

    4.

    100

    Kamil

    NARTOWSKI

    1984

    M

    RWT Bydgoszcz - WŁ Toruń

    Brodnica

    20-29

    23:54

     

    5.

    137

    Krystian

    KĘDZIORSKI

    1995

    M

    LUKS Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    17-19

    24:10

     

    6.

    133

    Mikołaj

    RACZYŃSKI

    1992

    M

    LKS Ostromecko

    Bydgoszcz

    20-29

    24:27

     

    7.

    160

    Denys

    SŁOBODIANIUK

    1987

    M

    KKB "Finisz"

    UKRAINA

    20-29

    24:39

     

    8.

    175

    Cezary

    MRÓZ

    1996

    M

    LKS VECTRA WŁOCŁAWEK

    Grabiny

    17-19

    25:21

     

    9.

    16

    Szymon

    BUŚ

    1992

    M

    LKS Ostromecko

    Ostromecko

    20-29

    25:28

     

    10.

    161

    Oleksandr

    SUMIN

    1987

    M

    KKB "Finisz" Kalisz

    UKRAINA

    20-29

    25:32

     

    11.

    164

    Mariusz

    PAWŁOWSKI

    1976

    M

    BBL KURZETNIK

    Bratuszewo

    30-39

    25:35

     

    12.

    65

    Andrzej

    JARANOWSKI

    1993

    M

    nierzeszony

    Brodnica

    20-29

    25:37

     

    13.

    162

    Tomasz

    CHAWAWKO

    1974

    M

    TC. TEAM

    Dębno

    30-39

    25:45

     

    14.

    180

    Michał

    KULPA

    1987

    M

    WDA ŚWIECIE

    Bukowiec

    20-29

    26:02

     

    15.

    108

    Bartłomiej

    MECHLIŃSKI

    1979

    M

    Żarłoki / BBL Toruń

    Toruń

    30-39

    26:10

     

    16.

    151

    Radoslaw

    RUSS

    1996

    M

    KS WDA Swiecie

    Laskowice

    17-19

    26:18

     

    17.

    145

    Wojciech

    LUTOWSKI

    1985

    M

    TKKF Kolejarz Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    20-29

    26:25

     

    18.

    113

    Sławomir

    GÓRECKI

    1994

    M

    Nadwiślanin Chełmno

    Gzin

    17-19

    26:27

     

    19.

    168

    Anastasiwa

    DASHKEVICH

    1982

    K

    ACHILES LESZNO

    BIAŁORUŚ

    30-39

    26:36

     

    20.

    35

    FILIP

    REBELSKI

    1984

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    20-29

    26:36

     

    21.

    148

    Piotr

    WOLNY

    1964

    M

    Brzoza Biega

    Bydgoszcz

    40-49

    26:47

     

    22.

    39

    Marek

    JENDRYKA

    1963

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    50-59

    26:52

     

    23.

    26

    Łukasz

    ŚLIWIŃSKI

    1983

    M

    BOGMAR OSTROMECKO

    Ostromecko

    30-39

    26:56

     

    24.

    150

    Roman

    RUSS

    1967

    M

    tkkf kolejarz bydgoszcz

    Laskowice

    40-49

    27:11

     

    25.

    152

    Andżelika

    DZIĘGIEL

    1989

    K

    KB BbL Toruń Iron Help

    Lulkowo

    20-29

    27:40

     

    26.

    177

    Daria

    GAWŁOWSKA

    1995

    K

    LKS VECTRA WŁ.

    Golaszewo

    17-19

    27:56

     

    27.

    130

    KRYSTNA

    KUTA

    1967

    K

    LUKS SEROCK

    Serock

    40-49

    27:58

     

    28.

    96

    Paweł

    ŁUCZAK

    1969

    M

    TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

    Bydgoszcz

    40-49

    28:02

     

    29.

    74

    Kacper

    MATEJA

    1995

    M

    niezrzeszony

    Janowo

    17-19

    28:12

     

    30.

    163

    Dorota

    PAWŁOWSKA

    1980

    K

    BBL KURZETNIK

    Bratuszewo

    30-39

    28:18

     

    31.

    173

    Piotr

    JANOWSKI

    1964

    M

    TKKF Chełmno

    Nowa Wieś Chełmińska

    40-49

    28:30

     

    32.

    109

    Rafał

    KOZŁOWSKI

    1973

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    40-49

    28:34

     

    33.

    112

    Łukasz

    KUBANEK

    1983

    M

    BBL Bydgoszcz/ KS Brzoza

    Bydgoszcz

    30-39

    28:50

     

    34.

    136

    Mariusz

    SUŁKOWSKI

    1983

    M

    BbL Toruń / Brzoza biega

    Brzoza

    30-39

    28:59

     

    35.

    41

    Marek

    HOC

    1978

    M

    Lege artis

    Bydgoszcz

    30-39

    29:00

     

    36.

    64

    Sylwester

    TUCZYŃSKI

    1992

    M

    AZS UKW Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    20-29

    29:03

     

    37.

    121

    Wojciech

    ŚWIĘCICKI

    1977

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    30-39

    29:03

     

    38.

    131

    Patrycja

    KUTA-PACZKOWSKA

    1992

    K

    LUKS SEROCK

    Serock

    20-29

    29:10

     

    39.

    127

    Piotr

    KUK

    1977

    M

    LKS Ostromecko

    Ostromecko

    30-39

    29:18

     

    40.

    119

    Zbigniew

    MILEWSKI

    1970

    M

    TKKF Kolejarz Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    40-49

    29:26

     

    41.

    205

    Andrzej

    GÓRECKI

    1998

    M

     

    Gzin

    do 16

    29:40

     

    42.

    10

    Mikołaj

    GRABOWSKI

    1991

    M

    LKS Ostromecko

    Ostromecko

    20-29

    29:57

     

    43.

    117

    Szymon

    JENCZEWSKI

    1991

    M

    ISKRA Ciechocin

    Ciechocin

    20-29

    30:07

     

    44.

    4

    JACEK

    BASA

    1976

    M

    ...

    Kruszwica

    30-39

    30:18

     

    45.

    45

    Łukasz

    BAŁDOWSKI

    1984

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    20-29

    30:33

     

    46.

    71

    Marcin

    SMYKOWSKI

    1973

    M

    BIL biega

    Bydgoszcz

    40-49

    30:44

     

    47.

    79

    Łukasz

    KOWALSKI

    1985

    M

    Triathlon Team Ciesielski

    Chełmża

    20-29

    30:53

     

    48.

    94

    Jan

    MICKIEWICZ

    1958

    M

     

    Grudziądz

    50-59

    30:59

     

    49.

    167

    Jarosław

    JABŁOŃSKI

    1975

    M

    BBL TORUŃ

    Ciechocinek

    30-39

    30:59

     

    50.

    76

    Marek

    CIEŚLIK

    1961

    M

    niezrzeszony

    Ślesin

    50-59

    31:03

     

    51.

    6

    Mateusz

    SOBOCIŃSKI

    1991

    M

    LKS Bogmar Ostromecko

    Ostromecko

    20-29

    31:04

     

    52.

    132

    Mieczysław

    STAWARZ

    1959

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    50-59

    31:06

     

    53.

    73

    Józef

    MATEJA

    1960

    M

    niezrzeszony

    Janowo

    50-59

    31:18

     

    54.

    56

    Marek

    MISIASZEK

    1983

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    30-39

    31:34

     

    55.

    169

    Tadeusz

    PIETRZAK

    1955

    M

    TKKF ORZEł BYDGOSZCZ

    Ostromecko

    50-59

    31:41

     

    56.

    183

    Damian

    GRYGIEL

    1994

    M

    LZS Nowy Dwór

    Nowy Dwór

    17-19

    31:51

     

    57.

    75

    Tomasz

    MAŁECKI

    1974

    M

    Klub Maratończyka TIM SA

    Toruń

    30-39

    31:54

     

    58.

    209

    Łukasz

    OTREMBA

    1982

    M

    Olimpijczyka "Fordoniak"

    Bydgoszcz

    30-39

    32:03

     

    59.

    7

    Kazimierz

    OSZUBSKI

    1973

    M

    NIEZRZESZONY

     

    40-49

    32:15

     

    60.

    24

    Przemysław

    KOTŁOWSKI

    1978

    M

    MKS SP 63 Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    30-39

    32:16

     

    61.

    23

    Zbigniew

    MACIEJEWSKI

    1966

    M

    niezrzeszony

    Inowrocław

    40-49

    32:17

     

    62.

    87

    JANUSZ

    LENC

    1953

    M

    TKKF Kolejarz Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    60-69

    32:19

     

    63.

    14

    Roman

    JANIK

    1953

    M

    KWIDZYN BIEGA

    Kwidzyn

    60-69

    32:24

     

    64.

    165

    Maciej

    GRYGIEL

    1996

    M

    LZS

    Mozgowina

    17-19

    32:27

     

    65.

    68

    Krzysztof

    RETECKI

    1974

    M

    Niezrzeszony

    Ostromecko

    30-39

    32:29

     

    66.

    69

    Cezary

    BIŃKOWSKI

    1973

    M

    LKS Ostromecko

    Ostromecko

    40-49

    32:35

     

    67.

    91

    Szymon

    LUZAK

    1993

    M

    Elektronik Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    20-29

    32:42

     

    68.

    57

    Justyna

    SZCZUTKOWSKA

    1966

    K

    niezrzeszona

    Janikowo

    40-49

    32:45

     

    69.

    157

    Antoni

    SIKORA

    1949

    M

    ŻKB 1992 -ŻNIN

    Gasawa

    60-69

    32:45

     

    70.

    149

    andrzej

    SITKOWSKI

    1957

    M

    KB Lech Rypin

    Rypin

    50-59

    32:49

     

    71.

    86

    Julian

    SZYMCZAK

    1997

    M

    LKS Ostromecko

    Ostromecko

    do 16

    32:51

     

    72.

    53

    SYLWIA

    NAWROCKA

    1989

    K

    niezrzeszona

    Inowrocław

    20-29

    32:54

     

    73.

    52

    MARIUSZ

    NAWROCKI

    1982

    M

    niezrzeszony

    Inowrocław

    30-39

    32:55

     

    74.

    97

    Michał

    LEWANDOWSKI

    1988

    M

    niezrzeszony

    Osiek n.Not.

    20-29

    32:57

     

    75.

    36

    Robert

    KOWALCZYK

    1974

    M

    LKS Bogmar Ostromecko

    Ostromecko

    30-39

    33:08

     

    76.

    1

    Daniel

    GILL

    1981

    M

    BOGMAR TEAM

    Bydgoszcz

    30-39

    33:08

     

    77.

    78

    Izabela

    SKURCZYŃSKA

    1971

    K

    TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

    Bydgoszcz

    40-49

    33:18

     

    78.

    43

    Artur

    LEWICKI

    1972

    M

    Lege artis

    Bydgoszcz

    40-49

    33:32

     

    79.

    84

    Remigiusz

    HINZ

    1980

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    30-39

    33:37

     

    80.

    99

    Piotr

    CZARNECKI

    1979

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    30-39

    33:38

     

    81.

    156

    Gabriela

    NOWACKA

    1961

    K

    Akademia Biegania G-dz

    Grudziądz

    50-59

    33:53

     

    82.

    85

    Marcin

    TUCHOLSKI

    1987

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    20-29

    33:53

     

    83.

    204

    Dawid

    PUZACZ

    1982

    M

     

    Wałdowo Król.

    30-39

    33:54

     

    84.

    118

    Piotr

    ZAGOŻDŻON

    1970

    M

    nierzeszony

    Bydgoszcz

    40-49

    33:57

     

    85.

    89

    Mariusz

    ŚLIWIŃSKI

    1986

    M

    KS KURZAWA CZEMLEWO

    Czemlewo

    20-29

    33:59

     

    86.

    51

    SŁAWOMIR

    DYMEK

    1984

    M

    BRAK

    Bydgoszcz

    20-29

    34:01

     

    87.

    144

    Grzegorz

    OSIECKI

    1951

    M

    nizrzeszony

    Kisielice

    60-69

    34:05

     

    88.

    38

    Adam

    ZABROCKI

    1977

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    30-39

    34:05

     

    89.

    184

    Adrian

    ZABROCKI

    1998

    M

    -

    Bydgoszcz

    do 16

    34:06

     

    90.

    158

    Michał

    MODAJCZYK

    1993

    M

    -

     

    20-29

    34:09

     

    91.

    103

    Hubert

    MICHALSKI

    1999

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    do 16

    34:10

     

    92.

    58

    AGATA

    CHECHŁA

    1982

    K

    NIEZRZESZONA

    Bydgoszcz

    30-39

    34:18

     

    93.

    176

    Agnieszka

    NOWAKOWSKA

    1971

    K

    LKS VECTRA

    Włocławek

    40-49

    34:24

     

    94.

    9

    Marcin

    TARGOWSKI

    1982

    M

    MKS 63 Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    30-39

    34:34

     

    95.

    70

    Mateusz

    BIŃKOWSKI

    1996

    M

    LKS Ostromecko

    Ostromecko

    17-19

    34:42

     

    96.

    8

    Daniel

    URBAŃSKI

    1975

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    30-39

    34:44

     

    97.

    2

    Mateusz

    WENDA

    1991

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    20-29

    34:49

     

    98.

    5

    Marcin

    KARBOWNIK

    1991

    M

    LKS Bogmar Ostromecko

    Ostromecko

    20-29

    34:49

     

    99.

    125

    Rafał

    BUZAŁA

    1973

    M

    Maniacs hard enduro

    Białe Błota

    40-49

    35:18

     

    100.

    62

    Grzegorz

    PERLIK

    1955

    M

    miałem szczęście...

    Bydgoszcz

    50-59

    35:18

     

    101.

    211

    Artur

    KOHUTEK

    1971

    M

     

    Dąbrowa Chełm.

    40-49

    35:22

     

    102.

    126

    Krzysztof

    CHMURA

    1967

    M

    niezrzeszony

    Nowy Dwór

    40-49

    35:27

     

    103.

    15

    Wojciech

    SIMINSKI

    1979

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    30-39

    35:32

     

    104.

    12

    Arkadiusz

    WOJCIUK

    1982

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    30-39

    35:35

     

    105.

    21

    Zbigniew

    KLAWCZYŃSKI

    1962

    M

    1 Brygada Logistyczna

    Bydgoszcz

    50-59

    35:38

     

    106.

    124

    Tomasz

    BIEŃKOWSKI

    1950

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    60-69

    35:41

     

    107.

    155

    JÓZEF

    ZIELINSKI

    1953

    M

    TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

    Nakło n.Not.

    60-69

    35:56

     

    108.

    115

    Krzysztof

    SKIERA

    1976

    M

    krismedia.eu

    Bydgoszcz

    30-39

    35:58

     

    109.

    33

    Szymon

    JUREK

    1988

    M

    niezrzeszony

    Nakło n.Not.

    20-29

    35:59

     

    110.

    93

    Michał

    ZARĘBSKI

    1980

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    30-39

    36:04

     

    111.

    81

    Tomasz

    KOSECKI

    1977

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    30-39

    36:05

     

    112.

    123

    monika

    SZRAJDA

    1978

    K

    Łapka

    Bydgoszcz

    30-39

    36:06

     

    113.

    210

    Michał

    JANKOWSKI

    1977

    M

     

     

    30-39

    36:15

     

    114.

    13

    Janusz

    ORŁOWSKI

    1969

    M

    BBL Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    40-49

    36:29

     

    115.

    92

    Mirosław

    LUZAK

    1961

    M

    NIEZRZESZONY

    Bydgoszcz

    50-59

    36:38

     

    116.

    129

    Krzysztof

    BUKOWSKI

    1966

    M

    niezrzeszony

    Inowrocław

    40-49

    36:41

     

    117.

    172

    Aleksander

    CHEŁMIŃSKI

    1995

    M

    niezrzeszony

    Ostromecko

    17-19

    36:58

     

    118.

    102

    Maria

    GADOMSKA

    1952

    K

    BiegamBoLubię Bydgoszcz

    Bydgoszcz

    60-69

    37:08

     

    119.

    141

    Jakub

    RÓŻAŃSKI

    1989

    M

    Grupa Trzymająca Wazę

    Toruń

    20-29

    37:11

     

    120.

    208

    Wiesław

    SADURSKI

    1960

    M

    niezrzeszony

    Otowice

    50-59

    37:13

     

    121.

    128

    Marcin

    RÓŻAŃSKI

    1988

    M

    Grupa Trzymająca Wazę

    Toruń

    20-29

    37:14

     

    122.

    135

    Aleksander

    MAŁŁEK

    1980

    M

    Skrzętne Mrówki

    Suchy Las

    30-39

    37:18

     

    123.

    159

    Michał

    ŚLOT

    1974

    M

    BBL Toruń

    Toruń

    30-39

    37:29

     

    124.

    206

    Grzegorz

    WOCHNA

    1977

    M

     

     

    30-39

    37:34

     

    125.

    47

    Wiesław

    PIWECKI

    1964

    M

    Biegam Bo Lubię

    Bydgoszcz

    40-49

    37:35

     

    126.

    107

    MAGDALENA

    KRUCZKOWSKA

    1980

    K

    Z biegiem natury

    Bydgoszcz

    30-39

    37:35

     

    127.

    207

    Dawid

    BARFIN

    1993

    M

     

     

    20-29

    37:38

     

    128.

    134

    Marta

    ŁOSICKA

    1987

    K

    Skrzętne Mrówki

    Drzewce

    20-29

    37:56

     

    129.

    111

    Marcin

    MICHALCZYK

    1974

    M

    easy VIN

    Warszawa

    30-39

    38:15

     

    130.

    153

    Krystyna

    DZIĘGIEL

    1964

    K

    KB BbL Toruń

    Łysomice

    40-49

    38:17

     

    131.

    72

    Katarzyna

    SMYKOWSKA

    1973

    K

    BIL biega

    Bydgoszcz

    40-49

    38:21

     

    132.

    98

    Mikołaj

    SIKORA

    1997

    M

    LKS Ostromecko

    Ostromecko

    do 16

    38:22

     

    133.

    146

    Jarek

    JURKIEWICZ

    1968

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    40-49

    38:33

     

    134.

    182

    Nikodem

    ULCZYŃSKI

    1998

    M

     

    Bydgoszcz

    do 16

    38:33

     

    135.

    11

    Małgorzata

    WOJCIUK

    1982

    K

    niezrzeszona

    Bydgoszcz

    30-39

    38:46

     

    136.

    105

    Ewa

    ULCZYNSKA

    1973

    K

    Z Biegiem Natury

    Bydgoszcz

    40-49

    38:48

     

    137.

    110

    Anna

    GADOMSKA

    1981

    K

    easy VIN

    Warszawa

    30-39

    38:53

     

    138.

    46

    Mateusz

    KARBOWNIK

    1988

    M

    LKS Bogmar Ostromecko

    Ostromecko

    20-29

    39:13

     

    139.

    101

    Janusz

    TRUDNOWSKI

    1947

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    60-69

    39:15

     

    140.

    181

    Jarosław

    ROSIAK

    1970

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    40-49

    39:18

     

    141.

    55

    Grzegorz

    BORZYSZKOWSKI

    1981

    M

    Stary Fordon

    Bydgoszcz

    30-39

    39:29

     

    142.

    49

    Paweł

    KWIATKOWSKI

    1991

    M

    niezrzeszony

    Koronowo

    20-29

    39:31

     

    143.

    48

    Maciej

    KWIATKOWSKI

    1989

    M

    niezrzeszony

    Koronowo

    20-29

    39:42

     

    144.

    147

    Jerzy

    SZYMAŃSKI

    1944

    M

    Zamek Expom

    Kurzętnik

    60-69

    39:42

     

    145.

    120

    Karol

    RÓŻAŃSKI

    1982

    M

    Grupa Trzymająca Wazę

    Łysomice

    30-39

    39:50

     

    146.

    83

    Jarosław

    NAWROCKI

    1968

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    40-49

    39:50

     

    147.

    44

    Szymon

    TOPCZYŃSKI

    1992

    M

    LKS Ostromecko

    Ostromecko

    20-29

    39:52

     

    148.

    27

    Miłosz

    KOSIEDOWSKI

    1992

    M

    niezrzeszony

    Ostromecko

    20-29

    39:53

     

    149.

    201

    Krzysztof

    WILK

    1949

    M

     

    Boluminek

    60-69

    39:56

     

    150.

    20

    Marcin

    BALUTA

    1986

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    20-29

    40:24

     

    151.

    178

    Michał

    DERKOWSKI

    ?

    M

     

     

    ####

    40:25

     

    152.

    63

    Andrzej

    DYLIK

    1965

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    40-49

    40:34

     

    153.

    140

    Dariusz

    ŁOŚ

    1958

    M

    niezrzeszony

    Zamość

    50-59

    40:38

     

    154.

    60

    Anna

    JURCZYK

    1975

    K

    KB Łapka

    Bydgoszcz

    30-39

    40:38

     

    155.

    61

    Artur

    JURCZYK

    1971

    M

    KB Łapka

    Bydgoszcz

    40-49

    40:51

     

    156.

    82

    Miłosz

    JĘDRZEJEWSKI

    1987

    M

    niezrzeszony

    Dąbrowa Chełm.

    20-29

    40:59

     

    157.

    66

    Małgorzata

    KĘDZIERSKA

    1990

    K

    AZS UKW

    Łochowice

    20-29

    41:00

     

    158.

    185

    Zbigniew

    SZYMANIK

    1960

    M

     

    Rynarzewo

    50-59

    41:35

     

    159.

    114

    Przemysław

    DRAPIEWSKI

    1971

    M

    Niezrzeszony

    Bydgoszcz

    40-49

    41:36

     

    160.

    122

    Łukasz

    SZEMPLIŃSKI

    1980

    M

    LKS Bogmar Ostromecko

    Ostromecko

    30-39

    41:42

     

    161.

    3

    Marcin

    ZNAJMIECKI

    1991

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    20-29

    42:07

     

    162.

    77

    Marek

    SIUDA

    1973

    M

    niezrzeszony

    Bydgoszcz

    40-49

    42:28

     

    163.

    37

    Jagoda

    BUŚ

    1990

    K

    niezrzeszona

    Ostromecko

    20-29

    43:37

     

    164.

    170

    Maciej

    KRAWISZ

    1976

    M

    -

    Bydgoszcz

    30-39

    43:40

     

    165.

    179

    Magdalena

    WALERYŚ

    1981

    K

     

    Bydgoszcz

    30-39

    43:42

     

    166.

    154

    Zbigniew

    MANISZEWSKI

    1955

    M

    UKS Kmicic Unisław

    Unisław

    50-59

    43:52

     

    167.

    166

    Władysławk

    ANGIEL

    1937

    M

    TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ

    Bydgoszcz

    70+

    43:09

     

    168.

    40

    Arkadiusz

    KARDASZ

    1977

    M

    MKS 63

    Bydgoszcz

    30-39

    44:16

     

    169.

    31

    Mateusz

    LISOWSKI

    1991

    M

    niezrzeszony

    Słupsk

    20-29

    44:58

     

    170.

    116

    Leszek

    PRZYBYŁO

    1981

    M

    Grupa Trzymająca Wazę

    Bydgoszcz

    30-39

    47:31

     

    171.

    34

    Lilianna

    KRUPIŃSKA

    1992

    K

    niezrzeszona

    Nakło n.Not.

    20-29

    48:29

     

    172.

    30

    Jowita

    KRUPIŃSKA

    1991

    K

    niezrzeszona

    Nakło n.Not.

    20-29

    48:30

     

    173.

    22

    Agnieszka

    GAPIŃSKA

    1979

    K

    niezrzeszona

    Bydgoszcz

    30-39

    49:18

     

    174.

    42

    Wojciech

    ŚLIWIŃSKI

    1963

    M

    BOGMAR TEAM

    Czemlewo

    50-59

    49:57

     

    175.

    138

    Sylwia

    KUK

    1980

    K

    niezrzeszona

    Ostromecko

    30-39

    52:01

     

    176.

    139

    Dorota

    KORTHALS

    1984

    K

    niezrzeszona

    Bydgoszcz

    20-29

    52:01

     

    177.

    28

    Grzegorz

    ZASADA

    1972

    M

    niezrzeszony

    Niemcz

    40-49

    53:15

     

    178.

    67

    Aleksandra

    DROŻ

    1969

    K

    niezrzeszona

    Bydgoszcz

    40-49

    53:30

     

     

  • "Smakowanie Tuwima"

    17.10.2013

    Uczniowie klasy I i II gimnazjum uczestniczyli dziś w bardzo sympatycznym spotkaniu pt. „Smakowanie Tuwima”, na które otrzymali zaproszenie od uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy i nauczycielki języka polskiego w tej szkole, pani Małgorzaty Kosmowskiej.  Mieliśmy okazję wysłuchać piosenek i wierszy autorstwa Juliana Tuwima. Uczestniczyliśmy w konkursie, w którym znakomicie połączono teksty Tuwima z wiedzą o racjonalnym żywieniu. Niektórzy zdobyli wspaniałe nagrody. Na zakończenie zostaliśmy poczęstowani smacznymi pączkami przygotowanymi w warsztatach szkolnych.  W dobrych nastrojach wróciliśmy do Ostromecka z nadzieją, że Zespół Szkół Gastronomicznych zaprosi nas kiedyś na pokazy gotowania i pieczenia.

    Danuta Węgierska

    Magdalena Olszówka

    Karolina Wesołowska

  • Z kulturą za pan brat

    14.10.2013


    Historię można poznawać w różny sposób. Młodzież z klasy III gimnazjum, postanowiła pogłębić swą wiedzę o Ojczyźnie oraz jej wybitnych osobowościach – księdzu Jerzym Popiełuszce i Lechu Wałęsie, korzystając z bieżącej oferty kulturalnej. Pierwszą z postaci przybliżył jej obejrzany w czwartek w Teatrze Polskim w Bydgoszczy spektakl, zrealizowany przez Pawła Łysaka. Natomiast, by zrozumieć czas przemian w Polsce i Europie, które dokonały się w latach 80. i 90. XX wieku oraz poznać charyzmatycznego przywódcę „Solidarności”, uczniowie wybrali się dziś do Cinema City i obejrzeli najnowszy, pretendujący do Oscara, film Andrzeja Wajdy pt. „Wałęsa. Człowiek z nadziei”. Młodzieży w wyjazdach towarzyszyła wychowawczyni Iwona Sikora.

    I.S.

  • BIEGOWA NIEDZIELA

    12.10.2013

    Niedziela 13 pażdziernika upłynie w Ostromecku pod znakiem biegów.

    O godz. 13.00 rozpoczną się biegi dla dzieci i młodzieży szkolnej (od przedszkolaka do gimnazjalisty. 

    Natomiast o 15.00 z Dąbrowy Chełmińskiej wystartuje grupa ponad 200 biegaczy. O.k.15.21 pierwszy zawodnik pojawi się na mecie w Ostromecku.

    ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH DO UDZIAŁU W ZAWODACH I DO KIBICIOWANIA.

    Organizatorzy: LKS Ostromecko, LZS Nowy Dwór i Zespół Szkół w Ostromecku.

  • Konkurs plastyczny w przedszkolu

    12.10.2013

    Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. „Jesienne Stworki” organizowanym przez Przedszkole Publiczne w Ostromecku.

    Jesień to wyjątkowo piękna i bogata pora roku, a jesienne skarby dają nieograniczone możliwości naszej wyobraźni. Celem konkursu jest: 

    - rozwijanie i kształtowanie u dzieci inwencji twórczej,

    - rozbudzanie zainteresowań i pomysłowości,

    - popularyzacja twórczości i umiejętności manualnych dzieci,
    - stworzenie dzieciom możliwości prezentacji własnych dokonań.

    Regulamin konkursu

    1. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy przestrzennej z naturalnych materiałów roślinnych (np. owoce, warzywa, liście).
    2. Konkurs ma charakter wewnątrzprzedszkolny i przeznaczony jest dla dzieci z wszystkich grup wiekowych.
    3. Praca musi być wykonana przez dziecko z niewielką pomocą osoby dorosłej.
    4. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę konkursową.
    5. Do każdej pracy należy dołączyć kartkę - metryczkę, zawierającą: imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy, do której uczęszcza (Maluchy, Starszacy, „0” a, „0” b, „0” c).
    6. Pracę należy przynieść do sali klasy „0” c tylko w dni 22 i 23 października 2013 r. (wtorek i środa).
    7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24 października br. (czwartek), a wręczenie nagród dnia następnego – 25 października (piątek).
    8. Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są dyplomy oraz słodki upominek, a dla zwycięzców - drobne nagrody rzeczowe.
    9. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane, aby każdy mógł je podziwiać.

     

    organizatorzy: Joanna Biedroń i Barbara Reszka

  • KONKURS NA SEKRETARKĘ SZKOLNĄ

    09.10.2013

    Jak wcześniej informowaliśmy ogłoszony został konkurs na stanowisko sekretarki szkolnej. Konkurs wywołał wielkie zainteresowanie w najbliższym środowisku.
    Wpłynęły 34 podania, a przyjęte zostały  32 kandydatury (2 podania wpłynęły zbyt późno).

    Wykorzystując fakt, że 14 października będzie dniem wolnym od zajęć lekcyjnych dyrektor szkoły informuje wszystkich zainteresowanych, że pierwsza pisemna część konkursu odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Szkolnej 1 w najbliższy poniedziałek  o godz. 14.00.

  • ZAJĘCIA SZKOLNE W PONIEDZIAŁEK 14 X

    09.10.2013

    Dyrektor Zespołu Szkół w Ostromecku uprzejmie informuję, że zgodnie z prawem 14 października (Dzień Edukacji Narodowej) jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych. Nie oznacza to jednak, że szkoła bedzie w tym dniu zamknięta.
    Zajęć lekcyjnych nie będą mieli gimnazjaliści, uczniowie szkoły podstawowej oraz uczniowie "zerówek". Od godz. 7.00 do 16.30 odbywały sie będą zajęcia świetlicowe (głównie dla zerówek i szkoły podstawowej). 
    W celu lepszej organizacji pracy w tym dniu prosimy rodziców i uczniów o wcześniejsze poinformowanie wychowawcy klasy o zamiarze przyjścia do szkoły w poniedziałek.

    Normalnie, zgodnie z planem od 6.30 do 17.00 funkcjonowało będzie przedszkole.

    W tym dniu nie będą kursowały autobusy szkolne.

  • WYNIKI GŁOSOWANIA W WYBORACH DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

    DRODZY UCZNIOWIE!

              W nowym roku szkolnym 2013/14 reprezentować wszystkich uczniów w Samorządzie Uczniowskim będą:

    • w gimnazjum:
    • Patryk Kędzierski, który uzyskał największą ilość głosów – 19 .
    • Kamil Buliński – 18.
    • Julia Magdzińska – 16 .
    • Weronika Kuter – 7.

     

    • w szkole podstawowej:
    • Kinga Drążyk – 7.
    • Aleksandra Kasprzykowska – 7.
    • Alicja Starobrat – 5.
    • Kacper Kupiec – 4.
    • Wiktoria Łakomska – 3.

     

      Natomiast opiekunem Samorządu Uczniowskiego została p. Zenona Morgut.

     

    GRATULUJEMY !!!

     

           Dziękujemy wszystkim wyborcom, a działaczom życzymy wielu owocnych sukcesów oraz trzymamy kciuki za nich, by godnie reprezentowali całą Społeczność Uczniowską w szkole i poza nią.

  • SEKCJA PIŁKARSKA DLA NAJMŁODSZYCH

    03.10.2013

           W minioną sobotę  w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się zajęcia pokazowe dla uczniów klas młodszych (w wieku 7-10 lat) do sekcji piłki nożnej. Zajęcia prowadził instruktor piłki nożnej p. Tomasz Wysocki z Bydgoszczy-Fordonu. W zajęciach pokazowych uczestniczyła grupa chłopców z Bydgoszczy, którzy przyjechali do Ostromecka wraz z rodzicami oraz kilku naszych chłopców. W sali gimnastycznej była mama jednego z naszych uczniów oraz dyrektor szkoły.

    Po pokazie (zakończonym kilkunastominutowym meczem) ustalono, że w sobotę 5 października 2013 r. o godz. 10.30 rozpoczną się zajęcia dla naszych uczniów. Ustalono stawkę  za cotygodniowe treningi w  wysokości 20 zł miesięcznie (kwota niespotykanie niska).

    Zapraszamy w sobotę uczniów wraz z rodzicami.

     

  • "Sierpniowe Niebo. 63 dni chwały"

    02.10.2013

    http://1.fwcdn.pl/po/44/34/534434/7560123.6.jpg?l=1375096483000

    W środę 2 października 2013 roku młodzież z III klasy gimnazjum wraz z wychowawczynią wybrała się do Cinema City w Bydgoszczy na film fabularny o Powstaniu Warszawskim wyreżyserowany przez Irka Dobrowolskiego. Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w powstaniu. Uczniowie z dużym zainteresowaniem obejrzeli film, w którym dużą rolę odgrywa muzyka hip-hopowa, a materiały archiwalne przeplatają się z rekonstruowanymi scenami. „Sierpniowe Niebo” jest dziełem godnym polecenia odbiorcom z każdej grupy wiekowej.

    I.S.

  • Indywidualne Biegi przełajowe etap wojewódzki

    Punktualnie o godzinie 11:00 wystartowały dziewczęta ze szkół podstawowych, z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Na starcie nie mogło zabraknąć uczennicy naszej szkoły Darii Breyer. Zawodniczka miała do przebiegnięcia dystans 800 m, pokonała trasę bez problemów i dotrzymywała kroku swoim rówieśniczkom.Nie udło się zakwalifikować do finału, ale warto podkreślić, że to już drugi występ Darii na zawodach wojewódzkich. Do trzech razy sztuka, jak zwykło się mówić, wierzymy, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej.

  • TRZYMAMY KCIUKI ZA DARIĘ

    03.10.2013

    W dniu dzisiejszym w Bydgoszczy-Fordonie odbędą się wojewódzkie biegi przełajowe organizowane przez Kujawsko-Pomorski Szkolny Związek Sportowy.Po pomyślnym występie na zawodach gminnych i powiatowych naszą szkołę będzie reprezentowała Daria Breyer - uczennica klasy szóstej. Finał wojewódzki z pewnością nie będzie łatwy, ale poczekajmy na wyniki.

    Życzymy Darii powodzenia.

    Na zawody jedzie również uczeń klasy III gimnazjum Aleksander Śmiglewski, który będzie zawodnikiem rezerwowym.

  • OFERTA PRACY

    02.10.2013

    Dyrektor Zespołu Szkół w Ostromecku przypomina o trwającym naborze wniosków
    o zatrudnienie na stanowisku sekretarki szkolnej.

    Podania wraz z życiorysem prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres e-mailowys.ostromecko@wp.pl w terminie do 7 października 2013 r.

    Do tej pory wpłynęło aż 11 podań o pracę.

     

     
  • Konkurs plastyczny "Jesień z leniwą ósemką"

    02.10.2013

     

    CKU- Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli zaprasza do udziału w konkursie plastycznym

    pt.: „Jesień z leniwą ósemką”

    w ramach Euopejskiego tygodnia świadomości dysleksji w Toruniu 15-22.X.2013

    Cele konkursu:

    •   Usprawnianie i stymulowanie funkcji percepcyjno-motorycznych, wyrównywanie i kompensowanie dysharmonii rozwojowych,
    •     Uwrażliwienie na piękno jesiennego krajobrazu
    •    Stwarzanie możliwości do wyrażania ekspresji twórczej inspirowanej światem przyrody

     

    Warunki uczestnictwa:

    •    W konkursie mogą uczestniczyć dzieci 6-letnie z Przedszkoli i oddziałów przedszkolnych
    •  Prace muszą być wykonane na kartce formatu A-4, technika dowolna
    •   Placówka może nadesłać maksymalnie 5 prac.

     

    Kryteria oceniania:

    •    Powiązanie z tematyką, oryginalność wykonania, estetyka pracy

     

    Podpisane na odwrocie prace należy przekazać o wychowawcy grupy w terminie do 11 października. Wybór prac wysłanych do Torunia nastąpi 14 października. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie www.metodycy.torun.pl w terminie do 30.X.2013

    Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie

    logopeda

    Barbara Wojtyszyn

     

     

     

     

  • GMINNE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ

    Dnia 1 października 2013 roku na orliku w Dąbrowie Chełmińskiej odbyły sie Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej. W zawodach wzięły udział  zawodniczki ze szkół z Czarża i Ostromecka oraz zawodnicy z Dąbrowy Chełmińskiej, Czarża i Ostromecka . 

    Wyniki:

    Szkoła Podstawowa- dziewczęta:
    1 miejsce: SP w Czarżu
    2 miejsce: SP w Ostromecku

    Szkoła Podstawowa- chłopcy:
    1 miejsce: SP w Dąbrowie Chełmińskiej
    2 miejsce: SP w Czarżu
    3 miejsce: SP w Ostromecku


    Gimnazjum- dziewczęta:
    1 miejsce: Gimnazjum w Czarżu
    2 miejsce: Gimnazjum w Ostromecku

    Gimnazjum- chłopcy:
    1 miejsce: Gimnazjum w Dąbrowie Chełmińskiej
    2 miejsce: Gimnazjum w Ostromecku
    3 miejsce: Gimnazjum w Czarżu

    Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy:)

  • KONKURSY PRZEDMIOTOWE

    01.10.2013

    Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty wydał zarządzenie w sprawie nowej edycji wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Zaplanowane zostały trzy konkursy w szkole podstawowej oraz jedenaście w gimnazjum. Dyrektor ZS w Ostromeckuw dniu dzisiejszym zgłosił szkołę do udziału we wszystkich konkursach.
    Zachęcamy uczniów do licznego startu w konkursach, poprzedzonego dobrym przygotowaniem. Stawka konkursów jest wielka, gdyż laureaci etapu wojewódzkiego zwolnieni są z odpowiednich części egzaminów zewnętrznych, otrzymują celującą ocenę z danego przedmiotu. Ponadto finaliści i laureaci otrzymują 1000-złotowe stypendium Cogito fundowane przez gminę Dąbrowa Chełmińska. 

    Zapisy uczniów przyjmują nauczyciele poszczególnych przedmiotów. 

    Oto terminarz konkursów:

    lp.

    Nazwa konkursu

    Etap szkolny

    Etap rejonowy

    Etap wojewódzki

    1.

    Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

    24.10.2013 r.

    07.12.2013 r.

    25.01.2014 r.

    2.

    Konkurs przedmiotowy z  matematyki

    25.10.2013 r.

    30.11.2013 r.

    01.02.2014 r.

    3.

    Konkurs przedmiotowy z  przyrody

    28.10.2013 r.

    29.11.2013 r.

    22.02.2014 r.

     

    lp.

    Nazwa konkursu

    Etap szkolny

    Etap rejonowy

    Etap wojewódzki

    1.

    Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

    29.10.2013 r.

    25.11.2013 r.

    25.02.2014 r.

    2.

    Konkurs przedmiotowy z geografii

    30.10.2013 r.

    26.11.2013 r.

    20.02.2014 r.

    3.

    Konkurs przedmiotowy z historii

    4.11.2013 r.

    22.11.2013 r.

    28.01.2014 r.

    4.

    Konkurs przedmiotowy z biologii

    5.11.2013 r.

    29.11.2013 r.

    30.01.2014 r.

    5.

    Konkurs przedmiotowy z fizyki

    6.11.2013 r.

    27.11.2013 r.

    21.02.2014 r.

    6.

    Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego

    28.10.2013 r.

    28.11.2013 r.

    01.03.2014 r.

    7.

    Konkurs przedmiotowy z języka rosyjskiego

    8.11.2013 r.

    7.12.2013 r.

    19.02.2014 r.

    8.

    Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

    12.11.2013 r.

    3.12.2013 r.

    26.02.2014 r.

    9.

    Konkurs przedmiotowy z języka francuskiego

    13.11.2013 r.

    2.12.2013 r.

    27.02.2014 r.

    10

    Konkurs przedmiotowy z matematyki

    14.11.2013 r.

    4.12.2014 r.

    28.02.2014 r.

    11.

    Konkurs przedmiotowy z chemii

    15.11.2013 r.

    5.12.2013 r.

    3.03.2014 r.

     

  • KONFERENCJA "CYFROWA SZKOŁA"

    30.09.2013

    W poniedziałek 30 września w Zespole Szkół w Ostromecku odbyła się konferencja podsumowująca realizację rządowego pilotażowego programu "Cyfrowa szkoła". W spotkaniu wzięło udział 20 nauczycieli z siedmiu szkół z rejonu Bydgoszczy tworzących tzw. sieć nr 28. W Ostromecku spotkali się nauczyciele z bydgoskich szkół podstawowych nr 46, 55 i 68 (Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2), z Kamienia Krajeńskiego, Nowej Wsi Wielkiej, Wąwelna i Ostromecka.

    Konferencja rozpoczęła się nietypowo - wszystkich obecnych powitał Avatar, czyli komputerowy syntezator mowy, który odczytał tekst powitalny. Następnie dyrektor szkoły Stanisław Buś przedstawił informację o wdrażaniu programu w Ostromecku.

    Spotkanie miało charakter roboczy, prowadzone było przez paniąkoordynator Marzannę Boć-Ochyrę, która do Ostromecka przyjechała z Wielkopolski. Uczestnicy spotkania dzielili się swoimi doświadczeniami we wprowadzaniu do swoich szkół technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Zaprezentowano ciekawe programy komputerowe gotowe oraz tworzone przez samych nauczycieli. Naszą szkołę podczas konferencji reprezentowały panie: Danuta Węgierska, Magdalena Olszówka, Elżbieta Priefer, Agnieszka Gapińska. Uczestnicy konferencji zapoznali się z używanym w Ostromecku zestawem pilotów do bezprzewodowego przeprowadzania testów, byli na zajęciach języka angielskiego w klasie V, obejrzeli zajęcia z tablicą interaktywną w klasie III.

    Według opinii uczestników spotkania czas spędzony w Ostromecku był wykorzystany efektywnie. Każdy miał możliwość podzielenia się swoimi umiejętnościami i poznać przykłady dobrej praktyki z poszczególnych szkół.

     

  • GMINNE MISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM

    01.10.2013
strona:

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku
    ul. Szkolna 1, OSTROMECKO,
    86-070 Dąbrowa Chełmińska
    e-mail: s.ostromecko@wp.pl
    NIP: 5542723217

  • (52) 3817625 (ul. Szkolna 1- dyrektor, sekretariat kl. IV-VI SP i Gimnazjum)
    (52) 3817695 (ul. Bydgoska 7)- oddziały przedszkolne, klasy I-III;

Galeria zdjęć