• Remont drogi przy '"małej szkole"

Dnia 13 lipca rozpocznie się remont drogi dojazdowej do budynku szkoły przy ulicy Bydgoskiej i trwać będzie do końca sierpnia.

W czasie remontu jedynym dojazdem do budynku przedszkola będzie wjazd od strony pałacowego parkingu.

• Sekretariat

Informujemy, że od 12 lipca 2018 r. do 03 sierpnia 2018 r. sekretariat szkoły będzie nieczynny. W tym okresie budynek szkoły przy ul. Szkolnej 1 będzie zamknięty.

• Zwrot podręczników
    05.07.2018

Uwaga,

jeszcze nie wszyscy uczniowie zwrócili podręczniki do biblioteki szkolnej!

Prosimy o jak najszybsze dostarczenie podręczników do sekretariatu. Proszę sprawę potraktować jako priorytetową.

Jesteśmy na etapie zamawiania oraz domawiania podręczników i aby do września wszystkie podręczniki dotarły do uczniów musimy otrzymać informację, które książki trzeba domówić i w jakiej ilości.

Część uczniów nie rozliczyła się z kompletu podręcznków, część z pojedyńczych egzemplarzy.

Za podręczniki niezwrócone do 13 lipca 2018 r. rodzice będą zobowiązani do odkupienia nieoddanych książek!

• WAKACJE

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018.

Do zobaczenia 03 września w szkole smiley

Sobota 21.07.2018