• Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy oraz uczniowie

Zespołu Szkół im. Mariana Rejewskiego

w Ostromecku

serdecznie zapraszają na

KONCERT ŚWIĄTECZNY

który odbędzie się w naszej szkole

w sobotę, 16 grudnia 2017 r. o godzinie 16.00

• W dniach 8-9 grudnia dzieci i młodzież z koła wokalnego z naszej szkoły oraz młodzież z kół gitarowych i zespołów wokalno - instrumentalnych z Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Bydgoszczy uczestniczyli w integracyjnych "Mikołajkach turystów". Część wieczorna upłynęła nam na poznawaniu piosenek i akompaniamentów do repertuaru świąteczno - zimowego oraz śpiewaniu kolęd. Po wspólnej kolacji odwiedził nas Mikołaj i obdarował wszystkich prezentami. Śpiewanie i granie trwało do późnych godzin nocnych, więc na sen w warunkach biwakowych zostało niewiele czasu. Zmęczeni, ale zadowoleni pożegnaliśmy się o godz. 7.30.

• 12.12.2017

Informujemy, że kurs powrotny autobusu szkolnego 22 grudnia 2017 r. będzie o godz. 11:30.

Uczniowie, którzy mają wykupione obiady na grudzień, proszeni są w tym dniu o odbiór paczek świątecznych (zamiast obiadu).

• 11.12.2017

Znalezione obrazy dla zapytania świeta tuż tuż    11 grudnia br. o godz. 16.45 w grupie "Tygrysków" odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców. Celem spotkania było wywołanie radości z okazji zbliżających się Świąt, integracja środowiska przedszkolnego, umożliwienie Rodzicom obserwacji swojego dziecka na tle grupy oraz przybliżenie metod i form pracy z dziećmi w przedszkolu. Zajęcia przebiegły w miłej atmosferze. Dzieci ujawniły swoją wiedzę i umiejęności. Rodzice chętnie uczestniczyli we wspólnej zabawie. Wszyscy opuścili budynek przedszkola z uśmiechem na twarzach oraz z samodzielnie zrobionymi ozdobami na choinkę.

Niedziela 17.12.2017

liczba odwiedzin: 1953207