• Nasze sukcesy

• Złota Julia

Julia Gołata, uczennica naszej klasy,dostarczyła nam kolejny raz powód do dumy. Julia wielokrotnie uczestniczyła w turniejach gimnastycznych oraz tanecznych zdobywając wysokie miejsca. Tym razem jest to I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Towarzyskiego w kategorii 10-11 H W Środzie Wielkopolskiej.

Julia, życzymy  Ci dalszych sukcesów sportowych i gratulujemy!

Szkolny Konkurs Kolęd

22 grudnia mieliśmy okazję zaprezentować swoje talenty muzyczne i zmierzyć się z piękną kolędą "Jezus Malusieńki". Przygotowanie uczniów, różnorodność instrumentów akompaniujących spotkała się z uznaniem jury i przyznaniem 1 miejsca.

W tym dniu jednak nie chodziło o zwycięstwo, ale o wspólne śpiewanie pięknych kolęd, które wprowadziły nas w niezwykle świąteczny nastrój.

Serdecznie dziękuję za zaangażowanie i perfekcyjne przygotowanie.

Kolejna praca z wyróżnieniem

Rupert Skrzecz ponownie ukazał swój talent plastyczny i zdobył wyróżnienie w Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową w Języku Obcym. Gratulacje!

Niezwykłe talenty lingwistyczne Izy

15 grudnia odbył się w ZS Czarże Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych "Holy Night, Stille Nacht - śpiewajmy świątecznie w różnych językach". Iza Morgut wykazała się niezwykłym talentem do języków obcych i zauroczyła jury swoim wykonaniem piosenki "Dzwonki sań". Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż Iza śpiewała "Jinguru Beru" po japońsku! Serdecznie gratulujemy zasłużonego 2 miejsca.

Sukces Ruperta

15 grudnia w konkursie "Kartka Choinką Pachnąca" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bydgoszczy Rupert Skrzecz uzyskał 1 miejsce. Serdecznie gratulujemy!

• (52) 3817625, 533 013 731 (ul. Szkolna 1) - dyrektor, sekretariat kl. IV-VIII SP (52) 3817695 (ul. Bydgoska 7) - oddziały przedszkolne, klasy I-III;
      • ul. Szkolna 1, OSTROMECKO, 86-070 Dąbrowa Chełmińska e-mail: s.ostromecko@poczta.szkolna.net NIP: 5542723217 Poland
      • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Zespołu Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku /ZSOSTROMECKO/SkrytkaESP