Grupa 4-latków

21 czerwca o godzinie 16:30 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spotkanie kończące rok szkolny 2017/18.

30 maja  - środa zapraszamy na spotkanie z wychowawcami grupy, godzina 17:00. Podczas spotkania zapoznamy Państwa z wynikami obserwacji dzieci i ich postępów, podsumujemy kończący się rok szkolny.

Zapraszamy!!!

1 czerwca przedszkole czynne od godziny 6:30 do godziny 16:00 !!!

23 maja (środa) zapraszamy na Dzień Mamy i Taty - sala gimnastyczna godzina 17:00.

9.05. - Dzień Eropy - zajęcia poświęcone tej tematyce

10.05. -  lekcja o bezpieczenstwie na drodze

15.05 -  wyjazd na musical

23.05. -  Dzień Rodziny

30.05. -  spotkanie  z wychowawcami grupy godzina 17:00

KWIECIEŃ

OD 9 DO 13 KWIETNIA W RAMCH AKCJI ,,CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM" UCZNIOWIE KLAS I - III BEDĄ CZYTAĆ PRZEDSZKOLAKOM  WYBRANE BAJKI.

10 KWIETNIA ODWIEDZI NAS TEATRZYK. KOSZTY BILETÓW POKRYWAMY PIENIĄŻKAMI Z KIERMASZU WIELKANOCNEGO.

WAŻNE WYDARZENIA W MARCU !!!

14.03. - warsztaty wielkanocne dla dzieci

15.03. - eliminacje do gminnego konkursu logopedyczne

19.03. - wyjazd do Multikina

21.03. - powitanie wiosny

Szczegółowy plan każdego z tych dni będzie  zamieszczony na tablicy ogłoszeń.

Konkurs ,,Bajeczna zima" - przypominam, że na prace konkursowe wychowawcy czekają do 28 lutego. Format i technika dowolna.

Od 12 lutego rozpoczynają się  ferie zimowe. W tym czasie w przedszkolu odbywają się zajęcja opiekunczo - wychowawcze, nie ma zajęć dydaktycznych. Godziny pracy przedszkola nie ulegają zmianie.Przedszkole jest czynne od 6:30 do 17:00.

5 lutego w godzinach 10:00 - 11:30 na sali gimnastycznej odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY. Szczegółowy plan dnia  na tablicy ogloszeń.

26 stycznia (piątek) o godzinie 10:00 zapraszamy  Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich swięta.

Uroczyste spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej przy ul. Szkolnej 1.

22 grudnia Jeżyki wezmą udział w Jasełkach przygotowanych przez dzieci oraz młodzież Zespołu Szkół im.M. Rejewskiego w Ostromecku. Szczegłowy plan dnia będzie umieszczony a tablicy ogłoszeń.

Od 11 grudnia  zapraszamy do naszego przedszkola na Kiermasz Bożonarodzeniowy. Będzie można kupić ozdoby wykonane przez dzieci, nauczycieli oraz rodziców.

16 grudnia zapraszamy wszystkich na Koncert Świąteczny podczas którego nasze kochane Jeżyki zaprezentują swój taniec.

Zapraszamy!!!

utego