LAUREACI I FINALIŚCI

Laureaci Przedmiotowych Konkursów organizowanych przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty:

1. Szymon Buś - laureat konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkół podstawowych (2005 rok) - nauczyciel Stanisław Buś 

2 Magdalena Priefer - laureat konkursu przedmiotowego z językam polskiego dla uczniów szkół podstawowych (2006 rok) - nauczyciel Danuta Węgierska

3. Szymon Buś - laureat konkursu przedmiotowego z fizyki dla uczniów gimnazjum (2008 rok) - nauczyciel Magdalena Olszówka

4. Szczepan Pangowski - laureat konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów gimnazjum (2012 rok) - nauczyciel Grażyna Szatkowska

5. Patrycja Gratkowska - laureat konkursu przedmiotowego z języka polskiego dla uczniów gimnazjum (2013 rok) - nauczyciel Hanna German

6. Katarzyna Karbownik - laureat konkursu przedmiotowego z przyrody dla uczniów szkół podstawowych (2014 rok) - nauczyciel Aleksandra Kamrowska-Nowak

7. Zofia Grabowska - laureat konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkół podstawowych (2014 rok) - nauczyciel Magdalena Olszówka

8. Weronika Bielaszewska - laureat konkursu przedmiotowego z mjęzyka niemieckiego dla uczniów gimnazjum (2014 rok) - nauczyciel Renata Klocek

9. Agata Lewandowska - laureat konkursu przedmiotowego z języka polskiego dla uczniów gimnazjum (2014 rok) - nauczyciel Hanna German

10. Katarzyna Karbownik - laureat konkursu przedmiotowego z biologii dla uczniów gimnazjum (2016 rok) - nauczyciel Aleksandra Kamrowska-Nowak

11. Jagoda Olszówka - laureat konkursu przedmiotowego z przyrody dla uczniów szkół podstawowych (2018 rok) - nauczyciel Aleksandra Kamrowska-Nowak

Finaliści Przedmiotowych Konkursów organizowanych przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty:

1. Paweł Hewelt - finalista konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkół podstawowych (1997 rok) - nauczyciel Stanisław Buś

2. Ewelina Marszal - finalista konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkół podstawowych (1997 rok) - nauczyciel Stanisław Buś

3. Szymon Buś - finalista konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkół podstawowych (2004 rok) - nauczyciel Stanisław Buś

4. Magdalena Priefer - finalista konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkół podstawowych (2006 rok) - nauczyciel Grażyna Szatkowska

5. Natalia Sikora - finalista konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów gimnazjum (2010 rok) - nauczyciel Grażyna Szatkowska

6. Magdalena Priefer - finalista konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów gimnazjum (2010 rok) - nauczyciel Grażyna Szatkowska

7. Korneliusz Hinz - finalista konkursu przedmiotowego z historii dla uczniów gimnazjum (2010 rok) - nauczyciel Mirosława Otlewska

8. Malwina Zielińska - finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego dla uczniów gimnazjum (2011 rok) - nauczyciel Hanna German

9. Korneliusz Hinz - finalista konkursu przedmiotowego z historii dla uczniów gimnazjum (2011 rok) - nauczyciel Mirosława Otlewska

10. Kamil Fodrowski - finalista konkursu przedmiotowego z wiedzy o samorządzie terytorialnym dla uczniów gimnazjum (2011 rok) - nauczyciel Mirosława Otlewska

11.Agata Lewandowska - finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego dla uczniów szkoły podstawowej (2012 rok) - nauczyciel Hanna German

12. Kacper Hełminika - finalista konkursu przedmiotowego z wiedzy o samorządzie terytorialnym dla uczniów gimnazjum (2012 rok) - nauczyciel Mirosława Otlewska

13. Mikołaj Sikora - finalista konkursu przedmiotowego z fizyki dla uczniów gimnazjum (2013 rok) - nauczyciel Mgdalena Olszówka

14. Mikołaj Sikora - finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego dla uczniów gimnazjum (2013 rok) - nauczyciel Hanna German

15. Agata Lewandowska - finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego dla uczniów gimnazjum (2014 rok) - nauczyciel Hanna German

16. Kamil Buliński - finalista konkursu przedmiotowego z wiedzy o samorządzie terytorialnym dla uczniów gimnazjum (2014 rok) - nauczyciel Mirosława Otlewska

17. Patrycja Grzęda - finalista konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej (2015 rok) - nauczyciel Grażyna Szatkowska

18. Patrycja Banach - finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego dla uczniów szkoły podstawowej (2015 rok) - nauczyciel Hanna German

19. Wiktor Kowalski - finalista konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej (2017 rok) - nauczyciel Grażyna Szatkowska

20. Katarzyna Karbownik - finalista konkursu przedmiotowego z biologii dla uczniów gimnazjum (2017 rok) - nauczyciel Aleksandra Kamrowska-Nowak

21. Wiktor Kowalski - finalista konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej (2018 rok) - nauczyciel Grażyna Szatkowska