• Smaczne piątki

• Ruszamy od 17.0.2.2023 roku

Zasada jest prosta w piątek jedna z klas sprzedaje babeczki,ciasta na przerwach.

Pieniądze z akcji przeznaczają na wybrany przez siebie cel.

Korzyści:

1. Wspólne działanie na rzecz klasy

2. Osłodzenie wszystkim trudu minionego tygodnia :)

• Regulamin :

1.Akcja ,,Słodkie Piątki'' odbywać się będzie na terenie Zespołu Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku w okresie od 17.02.2023 r. do zainteresowania akcją.

2.Udział w akcji biorą wszystkie chętne klasy.

3.Ciasta przygotowywane są w domu przez uczniów, rodziców i dostarczane w dniu sprzedaży danej klasy.

4.Ciasta nie mogą zawierać kremów, bitej śmietany.

5.Podczas sprzedaży ciast muszą być zachowane i przestrzegane podstawowe zasady higieny.  Uczniowie reprezentujący klasę podczas sprzedaży powinni posiadać rękawiczki jednorazowe, fartuszki, talerzyki bądź chusteczki jednorazowe oraz łyżki do nakładania ciast.

6.Podczas sprzedaży ciast kontrolę sprawuje opiekun z ramienia wolontariatu.

7.Pieniądze zebrane podczas sprzedaży przeznaczone zostaną na potrzeby klasy.

• (52) 3817625, 533 013 731 (ul. Szkolna 1) - dyrektor, sekretariat kl. IV-VIII SP (52) 3817695 (ul. Bydgoska 7) - oddziały przedszkolne, klasy I-III;
      • ul. Szkolna 1, OSTROMECKO, 86-070 Dąbrowa Chełmińska e-mail: s.ostromecko@poczta.szkolna.net NIP: 5542723217 Poland
      • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Zespołu Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku /ZSOSTROMECKO/SkrytkaESP