• Rok szkolny 2023/2024

• Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF

Rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka - 20 listopada, to okazja, aby z jednej strony w sposób pozytywny i radosny uświadamiać wszystkim, że prawa dziecka są ważne i każde dziecko powinno móc z nich korzystać, z drugiej strony to dzień okazywania solidarności i wsparcia wszystkim tym dzieciom na świecie, których prawa są naruszane. To radosny dzień, ale z poważnym przesłaniem. Klasy pierwsze na świetlicy oraz przedszkolaki z wszystkich grup uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych oraz niebieskim marszu, solidaryzując się tego dnia z dziećmi na całym świecie.

• Pierwszy semestr szkolny na świetlicy.

• (52) 3817625, 533 013 731 (ul. Szkolna 1) - dyrektor, sekretariat kl. IV-VIII SP (52) 3817695 (ul. Bydgoska 7) - oddziały przedszkolne, klasy I-III;
      • ul. Szkolna 1, OSTROMECKO, 86-070 Dąbrowa Chełmińska e-mail: s.ostromecko@poczta.szkolna.net NIP: 5542723217 Poland
      • Elektroniczna Skrzynka Podawcza Zespołu Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku /ZSOSTROMECKO/SkrytkaESP