2 grudnia 2025 r. sala gimnastyczna naszej szkoły była miejscem Gminnego Turnieju Sportowego "Pluszowy Miś" dedykowanego uczniom klas 1-3 z terenu gminy Dąbrowa Chełmińska. W zawodach brali udział uczniowie z Zespołu Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej, Zespołu Szkół im. Magdaleny Mortęskiej w Czarżu oraz Zespołu Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku. Rywalizowało 8 drużyn: 2 drużyny z klas I, 3 drużyny z klas II i 3 drużyny z klas III. Tradycyjnie liczyła się szybkość i dokładność wykonania poszczególnych zadań. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele klas I-III, nauczyciele wychowania fizycznego: p. Miłosz Płomiński i p. Karolina Jelonek.
Z radością pragniemy ogłosić zwycięzców:
Kategoria klas pierwszych- ZS Ostromecko
Kategoria klas drugich- ZS Czarże
Kategoria klas trzecich- ZS Ostromecko
Serdecznie dziękujemy za udział w turnieju wszystkim uczniom z naszej gminy, nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc przy organizacji turnieju, a także Radzie Rodziców za zakupienie nagród i słodkiego poczęstunku.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju, a zwycięskim drużynom życzymy sukcesów w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w zawodach "Pluszowego Misia", które odbędą się 4 grudnia w Solcu Kujawskim.
wychowawczynie klas I-III