W tegorocznym konkursie na kartkę świąteczną z życzeniami w językach obcych wzięło udział 49 uczniów. Wszystkie dostarczone prace były kreatywne, kolorowe i magiczne. Wyłoniono i nagrodzono zwycięzców w kilku kategoriach wiekowych:
Przedszkole:
1 miejsce - Tymon Lewandowski
2 miejsce - Zofia Topolewska
3 miejsce - ex aequo Dominik Stefański i Urszula Specjał
Klasy 1-3:
1 miejsce - Szymon Marszal
2 miejsce - Władysław Mioduszewski
3 miejsce - ex aequo Franciszka Mioduszewska i Maciej Mania
Klasy 4-6:
1 miejsce - Filip Bochenek
2 miejsce - Amelia Błażejczyk
3 mniejsce - ex aequo Filip Sekuła i Marcel Chorzępa
Klasy 7-8 - życzenia w j. angielskim:
1 miejsce - Zuzanna Ceglarska
2 miejsce - Emil Wojciechowski
3 miejsce - Franciszek Tymiński
Klasy 7-8 - życzenia w j. niemieckim:
1 miejsce - Patrycja Wadych
2 miejsce - Piotr Nadoliński
3 miejsce - Gabriela Majewska
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Dziękujemy Radzie Rodziców za współfinansowanie nagród w tym konkursie. Część upominków została zakupiona ze środków unijnych w ramach posiadanej Akredytacji Erasmusa.