W zeszłym tygodniu nagrodę za zwycięstwo w konkursie „Kto ma tyle siły”,
ogłoszonym przez Szkolny Klub Wolontariatu, odebrała klasa I A.
Przypomnijmy, iż zebrane kasztany zostały przekazane dla Szymona Skotnickiego, a środki uzyskane z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na jego rehabilitację.
Świąteczny film, który obejrzały dzieci, przybliżył im nadchodzące święta, a małe co nieco — wyjątkowo, wbrew zasadom — zjedzone na pufach w świetlicy smakowało jeszcze lepiej.
Raz jeszcze gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.
Jednocześnie pragnę podziękować za pomoc w przygotowaniu wydarzenia Pani Dominice Sadurskiej.
Kinga Kowalska