Drodzy Uczniowie i Nauczyciele,
Z radością ogłaszamy wyniki tegorocznych wyborów do Samorządu Uczniowskiego! 🗳️
Po zliczeniu wszystkich głosów oddanych przez uczniów naszej szkoły, do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2025/2026 zostali wybrani:
🥇 Przewodniczący: Wojciechowski Emil
🥈 Zastępca przewodniczącego: Grabara Franciszek
📝 Pozostali członkowie Samorządu:
-
Pochcioł Marcel
-
Pepliński Leon
Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostali: Pani German Hanna oraz Pani Jelonek Karolina.
Dziękujemy wszystkim kandydatom za udział oraz gratulujemy nowo wybranym przedstawicielom! 💪
Wasze zaangażowanie, pomysły i energia będą miały realny wpływ na życie naszej szkoły. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć efekty Waszej pracy!