Dzisiaj uczniowie klas 7a i 7b wybrali się pod opieką wychowawców na wspólną wycieczkę do kina na film pt.: "Jak wytresować smoka". Seans filmowy nie tylko dostarczył wielu emocji, ale też stał się okazją do rozmów o wartościach, przyjaźni i podejmowaniu właściwych decyzji.
Po filmie uczniowie udali się do McDonald's, gdzie mogli spędzić czas integrując się przy wspólnym posiłku.
Zwieńczeniem dnia był zdrowy powrót pieszo do szkoły. Spacer pozwolił nieco zrównoważyć filmowo-fastfoodowy relaks i był świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu w ruchu na świeżym powietrzu.
To był udany dzień – pełen uśmiechów, rozmów i wspólnych przeżyć!
Magdalena Michalska i Hanna German