W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" kontynuujemy w bibliotece szkolnej cykliczne spotkania czytelnicze z przedszkolakami. Czy Jeżyki lubią książki? Oczywiście, że TAK! Kolejne spotkanie za nami... Tym razem czytaliśmy i rozmawialiśmy o Dniu Babci i Dziadka oraz wykonywaliśmy prace plastyczne. Celem spotkań jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci oraz kształtowanie wartości wychowawczych i moralnych.
Beata Adamiec