Nasza biblioteczna akcja promująca czytelnictwo "Bilet powrotny do biblioteki" dobiegła końca. Mamy kolejnych uczniów, którzy ukończyli akcję i zdobyli tytuł znawcy książek. Są to Anielka Woźna i Zuzia Jarecka z klasy drugiej. Brawo dziewczyny! Gratulujemy i doceniamy Wasze zaangażowanie w akcję. Udowodniłyście, że czytanie to przyjemność i świetna forma spędzania czasu wolnego. Nasza biblioteczna akcja została zorganizowana w ramach Miesiąca Bibliotek Szkolnych.
Beata Adamiec